Usługi transportowe

POTRZEBNY TRANSPORT? SZUKASZ FIRMY DO PRZEPROWADZKI?

linia

Nasza firma od lat zajmuje się świadczeniem usług transportowych na terenie Poznania i okolic. Wieloletnie doświadczenie i rzetelne wykonywanie powierzanych zadań to coś, co nas wyróżnia spośród konkurencji. Cenimy sobie punktualność i zorganizowanie, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla naszych klientów. Pomagamy przetransportować rzeczy ponadgabarytowe oraz te najdelikatniejsze. Transport, przeprowadzki to nie tylko przewóz rzeczy z punktu A do B ale również odpowiednie ich zabezpieczenie na czas transportu.


Zawsze odpowiednio zabezpieczamy mienie przed uszkodzeniami w transporcie, aby mieć pewność, że dotrze w miejsce docelowe bez szwanku. Korzystamy z folii stretchowych oraz bąbelkowych, a także koców i pasów.

Cechuje nas elastyczność i zaangażowanie w wykonywane prace. W zależności od potrzeb i preferencji klientów dobieramy odpowiednie maszyny i urządzenia do przetransportowania każdego rodzaju mienia.


Co wykonujemy w ramach usługi przeprowadzki?

linia

W przeprowadzkach najczęściej przewozimy meble, sprzęty AGD I RTV, ale jeżeli będzie to pianino również się podejmiemy. Posiadamy przeznaczony do tego sprzęt oraz wszelkie potrzebne materiały. Doświadczona oraz odpowiednio przeszkolona ekipa spełnia oczekiwania naszych klientów zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z usług transportowych.

W naszej ofercie transportu mieści się:

  • Zabezpieczenie mienia przed uszkodzeniami
  • Załadunek do pojazdów dostawczych
  • Bezpieczny transport do miejsca docelowego
  • Rozładunek wraz z wniesieniem

Działamy na terenie Poznania oraz okolic. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie z uwzględnieniem wielkości załadunku, długości trasy przewozu oraz warunków dokonywania załadunku i wyładunku. Szacunkową wycenę uzyskać mogą Państwo telefonicznie pod numerem: 793 020 406