Transport mebli

 

Wózek z pudłami

Przewóz mebli

Przewóz mebli z jednego miejsca do drugiego jest trudnym procesem w szczególnie dla kogoś, kto nie posiada samochodu dostawczego. Jednak sam przewóz to nie wszystko. Cała akcja wiąże się z zapakowaniem lub demontażem, noszeniem, ustawianiem i dopiero transportem mebli, a więc z szeregiem czynności, do których zwyczajnie w świecie przydałoby się wiele par rąk.

Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Z pomocą śpieszy firma oferująca przewóz mebli!

Jako przeprowadzki Juskowiak działamy na terenie Poznania a swoje usługi przewozowe mebli kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Transportować możemy meble z prywatnych mieszkań i biur. Nasza firma oprócz przewozu mebli tak na prawdę może przetransportować wszelkiego rodzaju inwentarz. Posiadamy odpowiednie, przystosowane do transportu mebli samochody więc można w nich umieścić zarówno przedmioty wielkogabarytowe, ciężkie urządzenia i sprzęty, jak też drobiazgi. Ochroni je specjalne opakowanie.

 

Wywóz starych mebli

Divider

Kiedy podejmujemy decyzję o odświeżeniu wizerunku naszej firmy często zaczynamy od odświeżenia naszego biura wymieniając jego wyposażenie na nowe. W związku z tym powstaje pewien kłopot, co mamy zrobić ze starymi meblami?

Jeżeli twoja firma posiada biuro jest na terenie Poznania lub okolic przychodzimy z pomocą! Zapoznaj się z naszą ofertą wywozu starych mebli oraz innych niepotrzebnych elementów wyposażenia biura.

Rysunek komody

Stare meble jakie utylizujemy i transportujemy:

  • meble biurowe (np. kanapy, szafy),
  • meble szkolne,
  • meble laboratoryjne,
  • meble metalowe,
  • meble kartotekowe,
  • meble magazynowe,
  • meble sklepowe,
  • meble gastronomiczne,
  • fotele obrotowe i krzesła

 

Jak wygląda proces wywozu starych mebli przez naszą firmę?

Divider

Po przyjęciu zamówienia telefonicznego lub mailowego wyceniamy koszt całej usługi. Przyjeżdżamy na miejsce i dokonujemy demontażu mebli oraz innych elementów wyposażenia. Następnie wynosimy wszystkie stare meble z budynku i transportujemy je do poznańskiego gratowiska (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 284 w Poznaniu i ul. Wrzesińska 12). Faktura VAT i karta przekazania odpadów zostanie przekazana po wykonaniu usługi.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń oraz tani transport mebli. Cena samej utylizacji uzależniona jest od ilości starych mebli przetransportowanych do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Czy będzie tanio można sprawdzić na stronie zakładu klikając tutaj.

Sprawdź wolny termin wysyłając do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie na podstronie kontakt.