Usługi transportowe

POTRZEBNY TRANSPORT BAGAŻOWY? SZUKASZ FIRMY DO PRZEPROWADZKI?

linia

Nasza firma od lat oferuje usługi transportowe na terenie Poznania i okolic. Wieloletnie doświadczenie i rzetelne wykonywanie powierzanych zadań to coś, co nas wyróżnia spośród konkurencji. Cenimy sobie punktualność i zorganizowanie, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla naszych klientów. Pomagamy przetransportować rzeczy ponadgabarytowe oraz te najdelikatniejsze. Transport bagażowy, przeprowadzki to nie tylko przewóz rzeczy z punktu A do B ale również odpowiednie ich zabezpieczenie na czas transportu.


Usługi transportowe w naszym wydaniu to pełen profesjonalizm – począwszy od samego transportu, aż po jego cennik. Zawsze odpowiednio zabezpieczamy mienie przed uszkodzeniami w transporcie bagażowym, aby mieć pewność, że dotrze w miejsce docelowe bez szwanku. Korzystamy z folii stretchowych oraz bąbelkowych, a także koców i pasów. Mieszkasz w Poznaniu lub w okolicach? Zdaj się na nasze usługi transportowe i sprawdź nasz cennik!

Transport bagażowy traktujemy bardzo poważnie. Cechuje nas elastyczność i zaangażowanie w wykonywane prace. W zależności od potrzeb i preferencji klientów dobieramy odpowiednie maszyny i urządzenia do przetransportowania każdego rodzaju mienia. Chcąc świadczyć usługi transportowe na wysokim poziomie podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Dlatego cennik jest ustalany ze zleceniodawcą telefonicznie. Zadzwoń i dowiedz się więcej! Działamy na terenie Poznania i okolic!


Nasze usługi transportowe

linia

W przeprowadzkach najczęściej przewozimy meble, sprzęty AGD I RTV, ale jeżeli będzie to pianino również się podejmiemy. Posiadamy przeznaczony do tego sprzęt oraz wszelkie potrzebne materiały, dzięki czemu transport bagażowy jest zawsze w pełni bezpieczny i stabilny. Doświadczona oraz odpowiednio przeszkolona ekipa spełnia oczekiwania naszych klientów zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z usług transportowych.

Nasze usługi transportowe składają się z::

  • Zabezpieczenia mienia przed uszkodzeniami
  • Załadunku do pojazdów dostawczych
  • Bezpieczny transport bagażowy do miejsca docelowego
  • Rozładunku wraz z wniesieniem

Usługi transportowe oferujemy na terenie Poznania oraz okolic.Każdy transport bagażowy wyceniamy indywidualnie z uwzględnieniem wielkości załadunku, długości trasy przewozu oraz warunków dokonywania załadunku i wyładunku. Szacunkowy cennik uzyskać mogą Państwo telefonicznie pod numerem:

793 020 406